ClearX Logo
hero

Chcem fotovoltiku

Ušetrite pri prechode na slnečnú energiu

Slnečná energia z fotovoltických systémov má veľa výhod. Je obnoviteľná, čistá, nevyžaduje náročnú údržbu a neprodukuje hluk. Pridajte sa k nám a využite našu špeciálnu ponuku v rámci kolektívneho nákupu fotovoltických zariadení s inštaláciou pre domácnosti.

Zaregistrujte sa, počkajte na ponuku dodávateľa a začnite si ekologickú elektrickú energiu vyrábať sami.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
REGISTROVAŤ

Výhodná investícia do fotovoltiky pomôže znížiť účty za energie

Kolektívny nákup fotovoltických panelov s inštaláciou pre domácnosti je určený majiteľom rodinných domov z celého Slovenska.

Vďaka zapojeniu väčšej skupiny spotrebiteľov môžeme pre nich zabezpečiť výhodnejšiu ponuku produktov, služieb i technológií a pomôcť im znížiť účty za energie zlepšením energetickej efektívnosti a komfortu ich domov vďaka investíciám do obnoviteľných zdrojov energie a energeticky účinných technológií.

VIAC
ilustration-photo
image-tecnic-photo

Test fotovoltických panelov 2022

Bývate v rodinnom dome a máte dosť slnečného svetla? Mohla by vás zaujímať investícia do kúpy a inštalácie fotovoltických zariadení. Ale ako si z nich vybrať? Napríklad podľa výsledkov nášho testu.

Najčastejšie používané modely sme poslali do laboratória a skúmali ich kvalitu a výkon. Na úvod prezradíme, že všetky testované panely ponúkajú slušný štandard.

VIAC

Vyskúšajte našu fotovoltickú kalkulačku a zistite, koľko môžete ušetriť

Solárna energia je k dispozícii takmer v každej časti sveta a už v súčasnosti patrí k najlacnejším zdrojom energie. Náklady na takto vytvorenú elektrickú energiu sú minimálne. Najväčšiu položku tvoria náklady pri inštalovaní systému, no po ich splatení je získavaná energia prakticky zadarmo.

Pomocou tejto online kalkulačky si rýchlo overíte, o koľko menej by ste zaplatili za elektrinu inštalovaním fotovoltiky na strechu vášho domu alebo kúpou časti vzdialenej fotovoltickej elektrárne.

Fotovoltická kalkulačka
illustration-pc

LEN TRI JEDNODUCHÉ KROKY

Registration

REGISTRÁCIA

Bývate v rodinnom dome a uvažujete o fotovoltike? Čo najskôr sa bezplatne registrujte do nášho skupinového nákupu a dostanete nezáväznú ponuku dodávateľa.

Email

PONUKA

V novembri dostanete e-mailom ponuku dodávateľa na kúpu a inštaláciu fotovoltického systému pre váš rodinný dom. Potom sa rozhodnete, či zmluvu podpíšete alebo nie.

Contract

NÁKUP

Zmluvu na podpíšete priamo s dodávateľom, podľa vopred dohodnutých podmienok. Inštalácia zakúpeného zariadenia bude prebiehať v mesiacoch marec-august 2023.

CLEAR-X Logo RGB with baseline

CLEAR-X je skratka pre „Consumers Leading the EU’s Energy Ambition Response, Expansion“.

Hlavným cieľom projektu je umožniť spotrebiteľom zapojiť sa do energetickej transpozície vďaka investíciám do obnoviteľných zdrojov energie (OZE) a energeticky účinných technológií (EE).

Spotrebitelia budú mať prístup k výberu produktov otestovaných v nezávislom laboratóriu, odporučíme im overeného dodávateľa a počas celého nákupu im bude k dispozícii kontaktné miesto našej spotrebiteľskej organizácie. Spotrebitelia vďaka tomu rýchlejšie spoznajú výhody technológií OZE a EE a ľahšie prispôsobia svoju spotrebu a zmenia návyky pri využívaní energie, čo sa premietne do trvalých energetických a finančných úspor v domácnostiach.

Viac o projekte Clear-X a jeho partneroch

ČLENOVIA KONZORCIA

REGISTROVAŤ